Rockandroll


rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Community

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi

Presnt yourself if you are new in this forum...
25260Sat 30 Aug 2008, 08:15
june Anathema is around  :P

Music

 
Asnjė mesazh i ri

Diskutime te ndryshme rreth rock muzikes

Diskutime te ndryshme per rock muziken, diskutime per gjitha nenkategorite e rock muzikes, lajme, dhe te rejat ne rock muzik, krahasime etj etj...
Moderator: Mo Cushla
19161Tue 26 Aug 2008, 16:49
no more Slayer vs.Kreator
Asnjė mesazh i ri

Rock'n'roll

Moderator: El Zeppelin
842Tue 29 Apr 2008, 22:05
El Zeppelin The Coasters
Asnjė mesazh i ri

Jazz

828Tue 15 Apr 2008, 03:27
Nicknapping Tony Bennett
Asnjė mesazh i ri

Blues / Country

Moderator: El Zeppelin
1252Sat 29 Nov 2008, 21:23
june Amy Winehouse
Asnjė mesazh i ri

Psychedelic

864Tue 29 Apr 2008, 23:02
El Zeppelin Jefferson Airplanes
Asnjė mesazh i ri

Rock / HardRock

Moderator: El Zeppelin
11110Thu 16 Oct 2008, 05:35
june WHITESNAKE
Asnjė mesazh i ri

Metal

Heavy / Progressive, Thrash / Death / Black, Nu Metal / Punk / Industrial, Gothic / Doom / Grunge
43159Wed 27 Aug 2008, 17:21
no more MetallicA
Asnjė mesazh i ri

Alternative, Grunge & Indie

Moderatorėt: Mo Cushla, pumpkin
1794Mon 25 Aug 2008, 18:45
Churchill Guano Apes
Asnjė mesazh i ri

Albanian Rock

Lets Talk about Albanian Rock
Moderatorėt: Mo Cushla, El Zeppelin
19234Tue 20 Jan 2009, 21:11
no more no more
Asnjė mesazh i ri

Zhandre te tjera

T'gjitha zhandret e tjera perpos rock muzikes
Moderator: UranuS
940Mon 05 May 2008, 13:49
Nicknapping Electronic Music

Without Music

 
Asnjė mesazh i ri

Shqiptaret

Disktutim mbi shqiptaret kudo qe jane, Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Greqi, Mal te Zi, Lugine te Presheves dhe Diaspore...
Moderatorėt: Mo Cushla, june
985Mon 25 Aug 2008, 19:04
Churchill Lugina e Presheves
Asnjė mesazh i ri

Bisede te ndryshme, pa muzike

Moderatorėt: El Zeppelin, pumpkin
19204Mon 12 May 2008, 02:38
june si e kaloni kohen e lire ?
Asnjė mesazh i ri

Teologji

Moderatorėt: Mo Cushla, Molosi
861Mon 28 Apr 2008, 06:12
Nicknapping Shpirti, a eshte shpirti i pavdekshem?
Asnjė mesazh i ri

Shkence

Moderator: Mo Cushla
543Thu 01 May 2008, 02:22
Nicknapping Evolucioni
Asnjė mesazh i ri

Video tube

Moderator: Molosi
413Mon 16 Jun 2008, 06:53
june Kamera e fshehte ne Rusi

Art, Kulture & Sport

 
Asnjė mesazh i ri

Art

Shumeqka mbi historine e artit, shumeqka mbi artin, shumeqka mbi pikturen, grafiken, vizatimen, skulpturen, dizajnet kompjuterike ...
Moderator: pumpkin
642Tue 13 May 2008, 07:41
Rock around the Clock You'r Art'work
Asnjė mesazh i ri

Letersi

Gjithqka mbi letersine
18100Fri 31 Oct 2008, 18:40
masakruesjashkodrane Cilet shkrimtare shqiptar i veconi?
Asnjė mesazh i ri

Histori

Moderator: Mo Cushla
1053Sun 06 Apr 2008, 00:07
Molosi Biografi
Asnjė mesazh i ri

Kinematografi

kinematografi...
Moderatorėt: UranuS, pumpkin
1457Thu 18 Sep 2008, 00:21
masakruesjashkodrane Batuta juaj e preferuar ne filma shqiptar dhe te huaj
Asnjė mesazh i ri

Sport

Moderator: Mo Cushla
661Sun 18 May 2008, 23:13
june INTER...KAMPION
Rockandroll Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2163 artikuj
Forumi ka 71 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri wylyjust
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 17 mė Thu 11 Jul 2013, 13:40

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : masakruesjashkodrane (33)
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur