Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Guano Apes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArsGothika
New Member
avatar

Numri i postimeve : 38
Age : 28
Location : Skandinavi
Registration date : 08/03/2008

MesazhTitulli: Guano Apes   Mon 14 Apr 2008, 15:32

Jane bend nga Gjermania,jane forumu ne vitin 1994.Front leader e kane Sandren qe eshte me origjine nga Kroacia.
Tani me nuk funksionojne si bend por kane lene pas vetes me se 6 albume, shume te mira dhe me vlera e une e kisha cek veqmas Planet of the apes.

cka mendoni per kete bend?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 209
Age : 36
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

MesazhTitulli: Re: Guano Apes   Mon 14 Apr 2008, 19:07

Shume te mire, i kom pas ngu shume me ni kohe dhe gjith me kane pelqy.
Ni sen m'ka pas bo shume pershtpje me ta, me ni koncert, far bore k'ta krejt me veshje te veres edhe u kall atmosfera.

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Churchill
Jr Roller
avatar

Numri i postimeve : 121
Age : 27
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

MesazhTitulli: Re: Guano Apes   Mon 25 Aug 2008, 18:45

Ma heret i kom ngu ma shume tash jo edhe shume, po kane lane ni veper t'madhe.
Kangte qe i kom ngu ma shume jon: Pretty in Scarlet, Big In Japan (cover i Alphaville), Open Your Eyes etj etj.
M'kfille muzika e tyne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Guano Apes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Guano Apes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Alternative, Grunge & Indie-
Kėrce tek: