Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Batuta juaj e preferuar ne filma shqiptar dhe te huaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

Batuta juaj e preferuar ne filma shqiptar dhe te huaj Empty
MesazhTitulli: Batuta juaj e preferuar ne filma shqiptar dhe te huaj   Batuta juaj e preferuar ne filma shqiptar dhe te huaj I_icon_minitimeThu 18 Sep 2008, 00:21

-When Harry Met Sally.....

Sally: Well, basically it's the same dream I've been having since I was twelve.
Harry: Which is?
Sally: Okay, there's this guy...
Harry: What does he look like?
Sally: I don't know, he's just sort of faceless.
Harry: Faceless guy, okay.
Sally: He RIPS off my clothes.
[pause]
Harry: And?
Sally : That's it.
Harry : That's it? Some faceless guy rips off all your clothes, and THAT'S the sex fantasy you've been having since you were twelve?
Sally : Well sometimes I vary it a little.
Harry : Which part?
Sally : What I'm wearing.


~~~~~~~~~~~~~~~~
"It's only after you've lost everything," Tyler says, "that you're free to do anything." ~Chuck Palahniuk

~~~~~~~~~~~~

Kujdestari:He, po hani he?
Hani hani, po c'ti bej Drejtorit un!
E ka fajin Drejtori....

Jetimet: KUjdestar surrat patate.... mire ja bere zotris tate!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

nga komedia "Prefekti"
-"o qazim ore qazim
puna jote ha ferim
gamor ti gamor kush te vuni
sot e neser valo druni....

ptuuu mer kapil milet"

-"- Hajria: Sa muzik e bukur,e nigjon o Qazimo?
- Qazimi: E nigjoj mi pra,e nigjoj po leje radion tflaaasi"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
 
Batuta juaj e preferuar ne filma shqiptar dhe te huaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Art, Kulture & Sport :: Kinematografi-
Kėrce tek: