Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 no more

Shko poshtė 
AutoriMesazh
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: no more   no more I_icon_minitimeWed 26 Mar 2008, 21:03

qitu e qela qit postim per grupin tam, nashta nuk asht problem po pata qef mi marr disa opinione prej jush.

per kush sna ka ni kurr qe linki https://www.youtube.com/watch?v=3tujFmRdK2o

grupi perbehet prej

blini - vokal/kitare
arianiti - kitare
beni - bass
vullneti - bubnje

konga mallkim pa kuptim asht konga e par, jemi ne perpunim te 2 kengve tjera se shpejti i nxjerrim edhe ato, munohem mi majt me metal tash ta shofin qysh pe na pelqejin Twisted Evil

ps. harrova me cek qe jemi shum tri, prej 15-17 vjeq edhe bendi u formu diku para 2 viteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vaLton_Floyd
Jr Roller
vaLton_Floyd

Numri i postimeve : 79
Age : 30
Location : Rep. of Peja
Registration date : 06/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeThu 27 Mar 2008, 00:07

hmm ju kom pa ka top fest edhe mkeni pelqy Smile suksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeThu 27 Mar 2008, 16:01

https://servimg.com/view/12164728/1

qitu e postova ni foto tgrupit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeMon 31 Mar 2008, 16:21

NO MORE sė shpejti do ja filloj me ni turne te vogel neper disa qytete te kosoves, deri tani kemi kenduar live vetem ne qytetin e gjakoves, mendojm qe mu paraqit edhe neper qytetet e tjera te kosoves ku secili qytetar mund te na shikoj performancen live, neqoftese ka mundesi ndokush te na ndihmoj rreth ketij turneu tvogel asht i mirpritur pasi qe ne jemi shum te rinj dhe esht hera e par qe mendojm mu paraqit ne publikun jasht qytetit ton, ndihma qe ne kerkojm eshte gjetja e naj vendit per me performu LIVE.
falenderojm gjith ata qe mndohen te na ndihmojn

NO MORE respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slayer
New Member
Slayer

Numri i postimeve : 34
Age : 30
Location : Kosovaaaaa
Registration date : 09/04/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeWed 09 Apr 2008, 23:19

qita tipat e kishin bo qit kong tfort valla, e kom ngu edhe shpresoj me pas suksese, pe kom qef mi ni edhe live, qe mbajin ju lutem ta postojn daten ktu se shum kom qef mi ni live, e pash qe e kishin shkru per dy kong tjera edhe e kisha pas ni porosi nqofse muna mi thon, le ta mbajn qishtu mos ti futen shum baladave . . . suksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Churchill
Jr Roller
Churchill

Numri i postimeve : 121
Age : 29
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeThu 10 Apr 2008, 02:30

Pune, Pune, Nate e Dite qe te shohim pakez drite. Muj veq me ju uru suksese edhe pune te mire ne kete aspekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MetallicA
New Member
MetallicA

Numri i postimeve : 5
Age : 28
Location : lumi
Registration date : 24/04/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeFri 25 Apr 2008, 04:40

shum tmir jeni veq vazhdoni per kong skom shka me thon se perfekt o a veq mani qishtu se ska me ju suksese Evil or Very Mad hahhhaaahahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slayer
New Member
Slayer

Numri i postimeve : 34
Age : 30
Location : Kosovaaaaa
Registration date : 09/04/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeMon 05 May 2008, 18:39

hej no more e pash neper msn-ja qe ish e shkrune me dt 15 maj ne inferno club kishit me performu live music, a asht e vertet kjo?
edhe qe po jepna naj shpjegim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeMon 05 May 2008, 23:44

qashtu asht me 15 maj ora 20 inferno club (ish villa 212) grupi NO MORE dhe gjithashtu ka vend edhe per adhuruesit e muzikes elektronike Dj. Duqi
kush asht pi gjakoves, apo kalon qit dit knej pari, apo ka ardh per naj pun dhe asht adhurues i muzikes rock e mirepresim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeWed 27 Aug 2008, 17:10

mes t harroj me lajmru qe bendi NO MORE e ka ndrru bubnjarin, jon npergatitje te kengeve te reja dhe per info tjera lajmroj apet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeTue 13 Jan 2009, 17:55

https://i.servimg.com/u/f66/12/16/47/28/no_mor10.jpg

NO MORE jan rikthyer me kengen e re "Rruga pa Kthim" ku asht nje keng per semundjen e Sides - Aids, se shpejti do ta postoj edhe kengen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitimeTue 20 Jan 2009, 21:11

qe konga ma e re e grupit NO MORE

https://www.youtube.com/watch?v=YoX4IjykXo0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
no more Empty
MesazhTitulli: Re: no more   no more I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
no more
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Albanian Rock-
Kėrce tek: