Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Minatori

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Andromeda
New Member
Andromeda

Numri i postimeve : 32
Age : 33
Location : Suahrekė
Registration date : 04/04/2008

Minatori Empty
MesazhTitulli: Minatori   Minatori I_icon_minitimeSun 06 Apr 2008, 23:48

Arrow .!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
chris martin
New Member
chris martin

Numri i postimeve : 22
Age : 29
Location : gjilan
Registration date : 05/04/2008

Minatori Empty
MesazhTitulli: Re: Minatori   Minatori I_icon_minitimeMon 07 Apr 2008, 02:10

minatori ka lene gjurm sa i perket rock muzikes pr te cilen dhe po flasim , naser gjinofci heheeh i madhi... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Minatori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Albanian Rock-
Kėrce tek: