Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pinat
New Member


Numri i postimeve : 17
Age : 28
Location : Klinė
Registration date : 24/03/2008

Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret? Empty
MesazhTitulli: Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret?   Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret? I_icon_minitimeTue 25 Mar 2008, 03:37

Me te vertet Bajroni osht njeri i cili ishete guximtar trim avanturist me 1 fja nje njeri i pakrahasuar i cili siq e dim ka udhtuar n shum vende , dhe se ka qen mysafir nekullen e Ali Pash te Pelenes
dhe ne vepren e tij "Udhetimet e QajrlHaroldit" ka thene se :
"SHQIPETARET JANE POPULLI QE KA RACEN ME TE BUKUR NE BOTE !

qka mendoni ju ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
chris martin
New Member
chris martin

Numri i postimeve : 22
Age : 29
Location : gjilan
Registration date : 05/04/2008

Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret?   Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret? I_icon_minitimeMon 07 Apr 2008, 09:55

bajroni eshte befasu edhe me mynren e veshjeve te shqiptarve duke then sei ngjajn shum veshje skoceze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cka mendoni per Bajronin dhe mendimet e tij per shqipetaret?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Art, Kulture & Sport :: Letersi-
Kėrce tek: