Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Lidhja jonė ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MetallicA UnioN
Jr Roller
MetallicA UnioN

Numri i postimeve : 68
Age : 30
Location : MontAin With JAMES
Registration date : 09/03/2008

Lidhja jonė ? Empty
MesazhTitulli: Lidhja jonė ?   Lidhja jonė ? I_icon_minitimeSat 22 Mar 2008, 02:53

Kjo teme eshte per lidhjet tona midis parttnereve?

Si do ta konsideroni ju ni lidhje tfort e tpastert?
Si do ti jipni ju fund nje lidhje?
Ose pse ose cili do te ishte arsyja e perfundimit te nje lidhje?
Cila lidhje ju ka zgjat mas shumti?
A ka pas naj rast kur lidhja ka perfundu edhe ju ende keni ndjeh per at person?


Ajt vazhdoni ju What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rockscream.net
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Lidhja jonė ? Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhja jonė ?   Lidhja jonė ? I_icon_minitimeSat 22 Mar 2008, 11:27

uu urime sh per temen , interesante

1: per tpas lidhje te forte duhet komunikim mes 2 personave, sa per te paster, sbesoj se ekziston nje lidhje krejtesisht e paster, ose thjesht epiteti : e paster nuk i shkon fjales :lidhje
2: do i jepja fund duke thene, kam kaluar mire deri tashm ndryshe sdo kisha qene mee ty, flm per gjithcka me dhe, po mendoj se me teper sdi cka me dhene nga vetja..e sa te te lodh dhe ty, sa te te mbaj kot pas vetes, them me mire secili shkon separate ways
3:arsye mund tjen sh,,mungese respekti,tradhti..per mua do ish humbja e interesit te tjetri,,gjeja me e poshter
4: kjo ne te cilen jam..5 vjet u bone,,.mduket vetja plake,,
5: mendoj se ku ka pas lidhje nje ndienje a gjysemndienje mbetet perhere,edhe kur kujton se ka mbaru..kur don, e fal nje pjese te shpirtit e do sdo ti me vone e ke lene atje..ndaj ben efekt prap..sado qe mund te jete efekt i vogel, ne varsei te personit dhe ndienjes qe ke pas..uuuuu lodha tu fol.dmth tu shkrujt...

ajt vazhdoni ju Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Pinat
New Member


Numri i postimeve : 17
Age : 28
Location : Klinė
Registration date : 24/03/2008

Lidhja jonė ? Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhja jonė ?   Lidhja jonė ? I_icon_minitimeMon 24 Mar 2008, 22:18

un skom pas henez noj lidhje serioze
veq e di qysh isha nda "nuk te dua " i kisha thon ehde qe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Lidhja jonė ? Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhja jonė ?   Lidhja jonė ? I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lidhja jonė ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Bisede te ndryshme, pa muzike-
Kėrce tek: