Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeSat 15 Mar 2008, 23:07

Un jom qytetar i rep. te kosoves, po kur e pash ntv qet shperthim, u ndiva keq se ni gja e rand i ka prek vllaznit tan nshqipni.
Ne spital po thojn qe nuk ka te vdekur, po vetem afro 160 te lenduar, ndersa nuk dihet ende per numrin e te vdekurve sigurisht, se osht e pamundur mos me pas te vdekur Neutral .
Shperthimi ka shkaktu teper dame materjale, po edhe njerzt sigurisht i ka prek dhe ka shkaktu shum lendime sigurisht edhe ndoj te vdekur.
Na si popull i kosoves si shqiptar dhe si vllazen te shqiptareve te shqipnis, solidarizomi me ta dhe nkto momente t'renda per ta nuk do i lem te vetmuar.
I lutemi zotit qe tmos ket te vdekur dhe te gjith te lenduarit te sherohen sa me shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArsGothika
New Member
ArsGothika

Numri i postimeve : 38
Age : 29
Location : Skandinavi
Registration date : 08/03/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeSat 15 Mar 2008, 23:58

sapo degjova qe jane 4 te vdekur... me te vertete nje tragjedi ...Ngushellime familjeve dhe Zoti i ruajte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maynard
Rock'and'Roll
Maynard

Numri i postimeve : 159
Age : 38
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeSun 16 Mar 2008, 01:16

katastrofe valla.. 4 tvdekur 200 tplagosur.. ishalla srritet numri i viktimave :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
MetallicA UnioN
Jr Roller
MetallicA UnioN

Numri i postimeve : 68
Age : 30
Location : MontAin With JAMES
Registration date : 09/03/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeSun 16 Mar 2008, 02:20

Qe sa jom ka i ndegjoj lajmet se babi pi ndegjon "Tragjedi" KATASTROF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rockscream.net
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeMon 17 Mar 2008, 17:18

duhet te jene me shume te vdekur..dje kalova aty afer...edhe tabelat e reklamave ne rruge ishin shkaterru...sdi gjithe ajo histori eshte teper e dyshimte...me ben pershtypje qe askush ska marre pergjegjsi mbi vete..qe askush ska dhene ende dorheqjen...qe e trajtojne si nje tragjedi natyrore , kur ne fakt seshte fare ashtu...do kaloje goxha kohe para se te merret vesh ca ka ndodh tamam dhe mbi te gjitha pse ndodhi..cjane keto lojra qe bejne me shqiptaret, kompani amerikane qe carmatos dhe as edhe nje punonjes i vetem amerikan,,tgjithe banore te fshatit..tgjithe gjynah...
eshte e tmerrshme te ngelesh brenda pak oreve...pa shpi..vetem..e ne kerkim te familjareve...
sdi shume turp per ata qe lejojne te tilla gjera..e mbi te gjitha shume turp per ne..asi kombi jemi qe e mbushim sheshin ne raste fushatash elektorale , ngeme flamure te kuq e blu per te zgjedhur derrat e radhes qe do tallen me ne,.,,,do na lene te mbytemi edhe kur e dine qe jemi ne rrezik, dhe i kemi lajmeruar..dhe mundesite i kane(9janari-dita kur e kam ndier veten me te pambrojtur si qytetare se kurre) ose per te na lene ne meshire predhave qe shperthenje..turp..turp per ne...qe bertasim e zihemi per ata siper..e kurre su kujtuam te ngreme zerin per veten..qe asnjhere sditem te zgjedhim dike qe te na perfqsoje si duhet
thojne qe popujt meritojne qeverite qe kane..po te qe keshtu..sa sh pak meritokemi ne...per hir te te ardhmes sime qe e shoh vetem ketu..ose vetem ne treva shqipfoleseshe=shpresoj qe kjo te ndryshoje sa me shpejt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 00:45

me sa pash sot ministri Mediu dha doreheqje ?!
me vjen sh keq per viktimat,me vjen keq per udhehqsit qe keqperdorin popullsin civile,vertet eshte per t'ardh keq!!!nuk e di pse i gjith ky maskarallak ?.pash ne news 24 dje dokumentin ku vertetohej se gjithcka duhej te ishte nen kontrollin e ministris se mbrojtjes nuk mund di hidhej faji kompanis amerikane sepse asaj i kishte skaduar afati me 17 dhjetor qe deri at'her kishin cmontu 200 milion fishek pas asnje ekses!.prap them shyqyr qe nuk ka ndodh ajo me ke e keqja sepse aty kishin qene 3 raketa me rreze 27 km,imagjinone se cfare do te nddhte!!! + asaj eshte aty eshte nje tunel qe llidh at pjese me malin e dajtit dmth tuneli ka disa km po t'shkaterrohej tuneli Tirana fundosej...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MorbidAngel
New Member
MorbidAngel

Numri i postimeve : 52
Age : 38
Location : Prishtine
Registration date : 10/03/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 04:14

Neutral i mjeri popull. ngushllime familjeve t'viktimave qe kane vdekur.
a thua kush do te jap pergjegjsi per kete?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 06:39

askush...si zakonisht mo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 06:58

fatmiri mire beri..madje ta kish dhene ate doreheqje ca me shpejt..e thashe dhe me siper qe do shtohen viktimat,..e do rritet turpi e tmerri per gjithe kete..per sa kohe politikant sdo i konsiderojne njerzit, qenie njerzore si vete ata po thjesht kafshe..ky popullsdo kete nje qeveri te hajrit...sa keq per ne...sa te pambrojtur jemi..sa ne meshire te fatit tone e te maskarenjve qe bejne eksperimente me jetet e njerezve per tu pasuruar pa fund..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 23:28

Numri i viktimave po rritet, me sa nova une shkoj ne 17. Kisha me vequ edhe gatishmenin e kosovarve per dhurim te gjakit, ku jon grumullu 1022 doza gjaku. Nuk osht pak.

Sot ne Shqipni Dite Zie!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Sponsored content
Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores Empty
MesazhTitulli: Re: Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores   Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shperthimi i depos ne Gerdec te Vores
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Shqiptaret-
Kėrce tek: