Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Arti!Arti favorit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Maynard
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 159
Age : 37
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

MesazhTitulli: Arti!Arti favorit?   Thu 13 Mar 2008, 23:04

Cka osht per juve arti.. dhe cili osht arti juj i preferun edhe pse?

ps:postoj ma von une..lidhje meteme..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
humanophobic
New Member
avatar

Numri i postimeve : 43
Age : 30
Location : rAinbow
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Arti!Arti favorit?   Sun 23 Mar 2008, 01:33

vizAtimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jimmy James
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 129
Age : 29
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Arti!Arti favorit?   Sun 23 Mar 2008, 01:57

art, art eshte nje krijimtari e bukur originale e dikujt, sot art eshte veq ideja, me pak pun, nese ke ide je artist. Arti per mu eshte pasoj e gjenialitetit artistik te njerzve. Mu mpelqen vizatimi, grafika npergjithsi ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 301
Age : 32
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Arti!Arti favorit?   Sun 23 Mar 2008, 02:01

ide e brendshme, reflektim, ndiesi = pasqyruar me vertetsi dhe bukur..=art
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 301
Age : 32
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Arti!Arti favorit?   Sun 23 Mar 2008, 02:03

edhe se harrova, me pelqen ne cdo forme te veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Muki
New Member


Numri i postimeve : 24
Age : 32
Location : Mitrovicė
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Arti!Arti favorit?   Tue 25 Mar 2008, 17:52

Arti,shprehje e ndjenjave ne menyren ma euforike.
Une preferoj Artin abstrakt edhe vizatimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
chris martin
New Member
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 27
Location : gjilan
Registration date : 05/04/2008

MesazhTitulli: Re: Arti!Arti favorit?   Mon 07 Apr 2008, 09:37

un anoj ng aktrimi ,emocini,teatri,filmi,,,
perndryshe arti dhe sporti jan gjanat mat te mir n'jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Arti!Arti favorit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Arti!Arti favorit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Art, Kulture & Sport :: Art-
Kėrce tek: