Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Die Toten Hosen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Maynard
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 159
Age : 37
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

MesazhTitulli: Die Toten Hosen   Thu 13 Mar 2008, 17:47

Toten Hosen ni bend teper i mir gjerman.. punk metal.. i duesseldorfit nbend jon:Breiti , Campino dhe Andreasi.. a ju pelqejne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
Churchill
Jr Roller
avatar

Numri i postimeve : 121
Age : 28
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

MesazhTitulli: Re: Die Toten Hosen   Mon 07 Apr 2008, 18:57

I kom do kange te ktyne, m'kane pelqy shume. Qysh e di une kta jon Nacista, amo muzika m'ka pelqy shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Die Toten Hosen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Metal :: Nu Metal / Punk / Industrial-
Kėrce tek: