Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Eugent Bushpepa

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 02 Apr 2008, 22:06

hahahahahahahah..5 ..eshte spitali i crazy people....
dhome atje...po e do me nr 5, sdi sbesoj se mund te na lene te kemi preferenca lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 02 Apr 2008, 22:14

ahhahahha ca thua ti mi hahahah po une qe vdes per kete nr 5

booobooo,,,,tani e mora vesh pse......Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeFri 04 Apr 2008, 06:57

june shkruajti:
hmmmm.....elo mos me zhgenje shoku.....

Razz Razz Razz .

t'shtunen nese gjej noi lek borgj duhet me ik mi pa live.me 13 prill do performojn sbashku me Ian Paice...kjo eshte hera e dyte qe kendon para Ian-it.
vlen te permendet qe edhe grupi NA do jen naten e 13 prillit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 05 Apr 2008, 03:35

ca thu ti reeeeee...edhe NA...
heren e pare, nese e ke vene re ne ane te skenes ndersa kendonte genti, qendronte mbeshtet iani....e ka ndjek gjithe performancen...

Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 09 Apr 2008, 06:42

eshte 12 prill elo...ne 12...ora 20:00
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 09 Apr 2008, 17:22

lum ju..... Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 12 Apr 2008, 22:26

june shkruajti:
ca thu ti reeeeee...edhe NA...
heren e pare, nese e ke vene re ne ane te skenes ndersa kendonte genti, qendronte mbeshtet iani....e ka ndjek gjithe performancen...

Very Happy

eshte 12 prill elo...ne 12...ora 20:00


flm per korigjimin cheekkiss Smiley .

heren e pare un isha ne ne anen e majt ne rreshtin e pare dhe nuk shihej anej sepse kisha ato bokset e medha te zerimit.edhe mund ta ket percjell sepse me siguri ka dasht mi kujtu koht e vjetra me coverdalen hahah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 12 Apr 2008, 22:37

une sot sjam ...per arsye qesharake qe vetem ju djemte mund ti gjeni...dmth jo per fajin tim..gentin e degjova mbreme...po ianin per fat te keq sh do e degjosh vetem ti sot Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSun 13 Apr 2008, 07:04

si trajtohen femrat sot hahah:P.ej a ishe ajo mbreme qe rrije ne kembe gjate gjith kohes..dhe pije red bull,apo gabim jam ?

sot Sunrise nuk ishin ne koncert,nuk e di arsyen !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSun 13 Apr 2008, 20:39

o el.,..sisha mbreme fare...se i dashuri im eshte i cmend pas juves...dhe juvja kish ndeshje..ka arsye me qesharake per tmos pa live ianin???? sbesoj...po ca me bo, shoqet sdo vinin..ndaj dhe une sisha... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

sa per gentin e dija qe sishte...sec kish ndodhe nje ngaterrese me ata qe e organizonin, se mora vesh mire..nejse...

ca fati ti shoku
une Crying or Very sad Crying or Very sad

dale dale se tani po e shoh oren e postimit tend..per mbreme e ke fjalen per te premten ti????te rocku e??? une vetem nga ora 3 kam nejt ne kemb kur shkova afer grupit se po kendohej : separate ways..dhe pi jagermeister une... bounce

nejseeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeTue 15 Apr 2008, 04:18

e di qe vetem une shkruaj ketu, po ca me be, kur je fanse, sben dot ndryshe:
te kng pjesmarrese ne top festin e fundit,

eshte kenge e realizuar ne total nga genti, edhe veglat muzikore te perdorura i ka lujt
tgjitha ai,,teksi po e po

enjoy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 16 Apr 2008, 19:28

Ej po si na spiunojne robt kshu mi e si njofim ????Razz

Atehere Iani mire
Rocku yll
po Gentin kom per ta zhdep n'dru lol

Enderr realeeeeeee ueeeeeeeee me rop shpie ca zoni ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 16 Apr 2008, 21:17

gentit i vjen anes ti, jo ta rrafesh....mpe mu me henrin...te shkelyjme fare po ju afrova prap Laughing
tamam enderr reale eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 16 Apr 2008, 23:44

masakruesjashkodrane shkruajti:
Ej po si na spiunojne robt kshu mi e si njofim ????Razz

Atehere Iani mire
Rocku yll
po Gentin kom per ta zhdep n'dru lol

Enderr realeeeeeee ueeeeeeeee me rop shpie ca zoni ka


ahahhaah sa enderrimtare qenke ti moj Very Happy:D mire ben.... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeThu 17 Apr 2008, 18:25

qyqa ai me shpetoj nga duart vec se ishin kta dy truprojat vallaj sma majti Razz
ja se e zej kte funjave un po ho mos e depiloni hic se svini ene tpremten ene tshtunen ju looool

po do e rraf me puthje mi ene ju si boni kshu Razz

qyqa mi none mu sulen qent ate note se spo e lejsha me zbrit nga skena lol ishin terbu e ika masanej se skisha tetanoz nshpi Razz

O Gento ......... lene se spo ta them !Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeFri 18 Apr 2008, 00:49

e e ...e pe qe skishe shonc, do tkishim myt fare..me carrie...do te ta knojshim ne, te shifshe..leqe me mire jo ,se kush ta bo qefin perehere pastaj, tme vish ke shkolla e tme thush: ma boj cik carrien amon... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeFri 18 Apr 2008, 15:27

june shkruajti:
e e ...e pe qe skishe shonc, do tkishim myt fare..me carrie...do te ta knojshim ne, te shifshe..leqe me mire jo ,se kush ta bo qefin perehere pastaj, tme vish ke shkolla e tme thush: ma boj cik carrien amon... Laughing

hahahahahahahahahahaahahha si thoni ju,keni ndo1 te re per gentin,po mos u "zini" tani ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeTue 22 Apr 2008, 00:51

kur ka te reja , i shkruaj une , e ke pa qe skam turp...
po do ti qe ke rastis dite qe ka te reja...e kane nominu prap" "best male" te top festi, dmth kengetari me i mire...se ketu meqe jemi trendy thote prezantuesja: kengetari me i mire mashkull Shocked , imagjino sa te trashe, po po the kengetari, merret me mend qe mashkull do jete Laughing
me kengen "enderr reale", kenduar ne duet me gledin....
po ja dhane prap Stines i bie te jete cmimi " kengetari me i mire femer" Evil or Very Mad


dhe ju persh me :
https://www.youtube.com/watch?v=QpaFxHh1poM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeThu 24 Apr 2008, 01:27

genti hic mire fare ja so shkoj me e nigju sonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSun 27 Apr 2008, 09:00

" iron maiden tribute", i shoqeruar nga grup italian..duke e degju me ata e kupton sa larg gentit jane keta pjestaret e tjere te sunrise...
ishte dhe i ngjirr nga nata e mbremshme e prap na ka cu nparajse sot...
eshte SIMPLY THE BEST....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeFri 02 May 2008, 00:28

a bo me vu naj foto te asaj nate ktu ?????/ se me rop shpie skam fjale me e pershkru ! Heart beat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeFri 02 May 2008, 04:06

ca ke qe pyet..veri fotot pra...po perzgjidhi qe tmos e fshije fare jamesi postimin,,,nje foto sa per te cmend rock around the clock... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aries
New Member
aries

Numri i postimeve : 1
Age : 37
Location : PaRaDiSe
Registration date : 03/05/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 03 May 2008, 05:26

shume i mire asht ky tipi...proud to have such a talentive albanian singer.. but unfortunately he doesn't have so many songs... by the way where i can find his songs to download? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 03 May 2008, 11:08

to download..nga youtube,,,
shkruj(te google,ose dhe youtube direkt) eugent bushpepa, ride the sky
psh..dhe del nje liste e tere me kenge te kenduara nga genti, kengen e top festit te vjetshem e ke te myspace i gentit qe duhet te jete te postimi i pare te kjo teme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 03 May 2008, 21:57

atehere po vej dy foto nje charlottes and harlotts a si zotin e kishin lol dhe nje me ish grupin e gentit Very Happy

Eugent Bushpepa - Faqe 2 M_4cd90d973546197c2a126e19c605cd55

Eugent Bushpepa - Faqe 2 M_039806cf19d616003c8a9c4940ae85ad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
Sponsored content
Eugent Bushpepa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Eugent Bushpepa   Eugent Bushpepa - Faqe 2 I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eugent Bushpepa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Albanian Rock-
Kėrce tek: