Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 403

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Maynard
Rock'and'Roll
Maynard

Numri i postimeve : 159
Age : 38
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

403 Empty
MesazhTitulli: 403   403 I_icon_minitimeWed 12 Mar 2008, 00:15

teper grup i mir.. nskenen shqiptare trockut.. besoj qe krejt i keni ngu.. mu mpelqejn teper.. e po ju lo juve me komentu lidhur me ket grup..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
MorbidAngel
New Member
MorbidAngel

Numri i postimeve : 52
Age : 38
Location : Prishtine
Registration date : 10/03/2008

403 Empty
MesazhTitulli: Re: 403   403 I_icon_minitimeThu 13 Mar 2008, 21:12

kam qene ne koncertin e tyre qe u mbajt (nuk me kujtohet data e sakt) edhe me te vertet jam knaqe me atmosferen aty, Hektori ende ka ze, ka entuziazem per muziken e tij.Edhe pse shumica e kengeve te tij jane te ngadalshme, melankolike, prap se prap tekstet dhe melodija jane shume te kendshme.
Besoj se grupi 403 duke pare se ende ka ardhurues te tyre, do te vazhdoj prap aty ku e ka lene, dhe do te nxjerrin ne drite edhe nje album te ri.
Iu uroj gjdo te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
mangoopka
New Member


Numri i postimeve : 38
Age : 27
Location : qanej veq ka franca PO.
Registration date : 06/03/2008

403 Empty
MesazhTitulli: Re: 403   403 I_icon_minitimeMon 24 Mar 2008, 00:45

Mdoket u kon koncerti fundit, ku jan kon veq 403 bileta Very Happy interesant.
Sshkon dit pa i ngu kta, e pos kangt Perralla, Indexi, Engjujt nuk jetojn ne tok & Pa ty.

Ishalla vazhdojn hala mu marr me muzik, veq sbesoj :?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Pinat
New Member


Numri i postimeve : 17
Age : 28
Location : Klinė
Registration date : 24/03/2008

403 Empty
MesazhTitulli: Re: 403   403 I_icon_minitimeTue 25 Mar 2008, 02:39

kshtu krejt kongt e tyne si di amo daja i ka ngu shum kur u kon i ri e ma pat jep 1 cd
e i kom ngu kanihere e t mir Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
humanophobic
New Member
humanophobic

Numri i postimeve : 43
Age : 31
Location : rAinbow
Registration date : 06/03/2008

403 Empty
MesazhTitulli: Re: 403   403 I_icon_minitimeTue 25 Mar 2008, 07:32

A ka nevoje me shkru NAMBĖR UON?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vaLton_Floyd
Jr Roller
vaLton_Floyd

Numri i postimeve : 79
Age : 30
Location : Rep. of Peja
Registration date : 06/03/2008

403 Empty
MesazhTitulli: Re: 403   403 I_icon_minitimeThu 27 Mar 2008, 00:10

qe une pe shkruj Razz kta jon NR 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Andromeda
New Member
Andromeda

Numri i postimeve : 32
Age : 33
Location : Suahrekė
Registration date : 04/04/2008

403 Empty
MesazhTitulli: Re: 403   403 I_icon_minitimeWed 09 Apr 2008, 05:45

Para numrit 1 jon .!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
403 Empty
MesazhTitulli: Re: 403   403 I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
403
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Albanian Rock-
Kėrce tek: