Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 hi there

Shko poshtė 
AutoriMesazh
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: hi there   hi there I_icon_minitimeTue 11 Mar 2008, 05:19

erdha dhe une...une ketu kam qene ne fakt, po e kisha lene pas dore forumin, po me siguri do jem e rregullt nga sot e tutje...
pershendes tgjithe antaret e deri tanishem... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeTue 11 Mar 2008, 06:14

ooo mir se na erdhee.. oo mirr se na erdheee....

Jjjune :

oo mir se ju gjetaa.. oo mir se ju gjetaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeTue 11 Mar 2008, 15:01

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeWed 12 Mar 2008, 01:11

Ti paske ardhe moti Razz
Bon qef k'tu!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeWed 12 Mar 2008, 02:07

mire se erdhe.me sh knaqesi i lexoj postimet tua sepse jane kuptimplot..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArsGothika
New Member
ArsGothika

Numri i postimeve : 38
Age : 29
Location : Skandinavi
Registration date : 08/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeWed 12 Mar 2008, 06:01

Mireserdhe Moterz, ne fakt miresetegjeta....
te kemi edhe me origjine kosovare :f

befsh qejf me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeWed 12 Mar 2008, 06:21

El Zeppelin shkruajti:
mire se erdhe.me sh knaqesi i lexoj postimet tua sepse jane kuptimplot..

Very Happy Very Happy shume ma ke bo qefin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeWed 12 Mar 2008, 18:03

june shkruajti:
erdha dhe une...une ketu kam qene ne fakt, po e kisha lene pas dore forumin, po me siguri do jem e rregullt nga sot e tutje...
pershendes tgjithe antaret e deri tanishem... Very Happy

ska ikona puthejsh ketu??se me ka marre malli Smile ja mire se na erdhe ne sofren e re:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeFri 21 Mar 2008, 05:33

cheekkiss Smiley

paska ikona puthje
...gjithe antaret siper i puth se i kam xhann...mire beni qe me mireprisni , se skam per te ik qe ketu..,mpelq forumi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeFri 21 Mar 2008, 20:29

June, po i jep jete forumit.

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Muki
New Member


Numri i postimeve : 24
Age : 33
Location : Mitrovicė
Registration date : 06/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeSat 22 Mar 2008, 17:37

Meqe edhe june qenka ketu,do jeme me aktiv edhe une ketu haaa Smile
Hahah...me vjen teper mire Smile .
Ju dua fort.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mangoopka
New Member


Numri i postimeve : 38
Age : 27
Location : qanej veq ka franca PO.
Registration date : 06/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeSun 23 Mar 2008, 21:20

Edhe une te uroj mir se ardhje:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeMon 24 Mar 2008, 03:53

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ..... clapp ca qefi....sa te mire qe jeni keshtuuuuuuuuuuu...muki rrofsh shoku...
dhe kisses per mo cushla-n dhe mangoopka...juve ju njoh vetem nga postimet ndaj..sh sh flm.....ta gezojme forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 10:07

Wink sunny Heart beat respect heavy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
Maynard
Rock'and'Roll
Maynard

Numri i postimeve : 159
Age : 38
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 10:10

mire se je ardh JUNE je zemra forumit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
vaLton_Floyd
Jr Roller
vaLton_Floyd

Numri i postimeve : 79
Age : 30
Location : Rep. of Peja
Registration date : 06/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 00:13

N-JoY Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pumpkin
Rock'and'Roll
pumpkin

Numri i postimeve : 43
Age : 30
Location : up in the clouds
Registration date : 08/03/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeWed 02 Apr 2008, 05:29

Mir se ke ardh (A)...Nime pi jep jet forumit, qysh tha edhe dikush ma nalt:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeWed 02 Apr 2008, 05:54

sh sh sh sh faleminderit....ndihem mire se jeni tgjith speshell...
kisses
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
chris martin
New Member
chris martin

Numri i postimeve : 22
Age : 29
Location : gjilan
Registration date : 05/04/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeThu 10 Apr 2008, 05:50

rrespekt max. per motren nga tirana t'duam shummm ,,, kaloja mir me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitimeSun 13 Apr 2008, 05:56

ue ue... Embarassed

flm flm...gjithcka eshte reciproke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
hi there Empty
MesazhTitulli: Re: hi there   hi there I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi there
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Community :: Prezantimi-
Kėrce tek: