Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 cartoons...filma vizatimor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

cartoons...filma vizatimor Empty
MesazhTitulli: cartoons...filma vizatimor   cartoons...filma vizatimor I_icon_minitimeThu 08 May 2008, 03:36

une jam brezi i rrit me tom&jerry...kuriozitet me dite ai keni pas pa kto lloj filmash, a ju ka mber ne mendje ndonje ne vecanti si serial ashtu edhe tipik film nje ore gjysesh Razz Razz Razz Razz
dhe a shihni edhe sot( mos keni turp, mu ma thoni, si tregoj kujt tongue )
..... Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Churchill
Jr Roller
Churchill

Numri i postimeve : 121
Age : 29
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

cartoons...filma vizatimor Empty
MesazhTitulli: Re: cartoons...filma vizatimor   cartoons...filma vizatimor I_icon_minitimeSun 07 Sep 2008, 20:17

Tomi dhe Jerry jon ikona e filmit vizatimore edhe hala kur t'kom kohe i kshyri me qef.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
cartoons...filma vizatimor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Art, Kulture & Sport :: Kinematografi-
Kėrce tek: