Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix Empty
MesazhTitulli: Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix   Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix I_icon_minitimeSat 03 May 2008, 07:47

Los Angeles (AFP)
nje Sex-Vidoe legjendes se Rock-ut e dal ne shitje nga nje firme pornografike, eshte (sipas trasheguesit administrativ) falco. ne kemi nje pikepyetje te madhe ne lidhje me autentitetin e keti klipi thoshte Experience Hendrix. Experience Hendrix nuk ka te bej asgje me te bej asgje me publikimin e keti Klipi. porno-firma vivid entertainment ka thene se ne nje incizim amator ne te cilin nje mashkull bente sex me dy femra, eshte i vitit 1970 dhe aty shihet i ndjeri Jimi Hendrix .

publikimi i keti klimi eshte nje "perpjekje e pandjenje" per ta njollosur imigjin e Jimi Hendrix-it thoshte Experience Hendrix. Vivid Entertainmen ka thene se "Jimi Hendrix - The Sex Tape" vie nga nje vie nga nje hobby-mbledhes i videove dhe se Jimi eshte identifikuar si i vertete nga disa "insider" e dashura e atehereshme e Jimi-t Kathy Etchingham thuhet te kete dyshuar menjehere ne vertetesine e nje video te tille!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix Empty
MesazhTitulli: Re: Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix   Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix I_icon_minitimeSat 03 May 2008, 11:10

e pse quhet njollosje edhe po eshte e vertete?????
ca ka???
pfff...sbesoj se eshte krim te besh sex..shiheni ju fansat dhe jepni versionin perfundimtar Arrow


Edituar pėr herė tė fundit nga june nė Sat 03 May 2008, 21:36, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix Empty
MesazhTitulli: Re: Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix   Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix I_icon_minitimeSat 03 May 2008, 17:05

nuk eshte krim me bo sex, po ne nje far menyre eshte e "jo-moralshme" me bo gjirime gjat momenteve ntime.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix Empty
MesazhTitulli: Re: Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix   Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix I_icon_minitimeSat 03 May 2008, 21:36

sh dakort Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix Empty
MesazhTitulli: Re: Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix   Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix I_icon_minitimeSun 04 May 2008, 19:00

ata qe mirren me te drejtat e artistit te vdekur thane se kjo eshte nje shpifje ndaj artistit te vdekur i cili nuk eshte ne gjendje te mbroj veten e tij.sipas tyre eshte thjesht kjo perdoret per te ndyre dhe per te bere tregti me figuren fig Hendrix.
kompania vivid qe shet videon insiston se kjo video eshte e vertet,po kjo kompani ka shit edhe videon e pamela andersonit.

nuk e di..per menimin tim nuk me duket e drejt,edhe nese eshte e vertet nje video e till nuk duhet mu leju me dal ne treg,tregti hesapi...por kur behet fjal per emra si Hendrix automatikisht e kisha mbyll at kompani + denim me vdekje atyre:P.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix Empty
MesazhTitulli: Re: Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix   Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix I_icon_minitimeSun 04 May 2008, 23:53

si adhurues i flakt i Jimit, e kuptoj kete ndjenje urrejtjeje :-)

po supozohet se eshte fallc ky video-klip!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix Empty
MesazhTitulli: Re: Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix   Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Supozohet te ket dal ne shesh nje sex-video nga Jimi Hendrix
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Diskutime te ndryshme rreth rock muzikes-
Kėrce tek: