Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Joss Stone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Joss Stone Empty
MesazhTitulli: Joss Stone   Joss Stone I_icon_minitimeFri 18 Apr 2008, 22:19

Kengetarja britanike e muzikes Soul,e ka nis karrieren e saj pasi fitoi vend te pare ne konkursin e talenteve te rinj:"Star for a night" . Rritur me kulturen hippie, me zera si Joplin psh. Kenget e saj ne pergjithesi ...kenge per dashurine.kam 2 albume te saj,por qe keto kenge sme prkein ne tela dhe skma nerva ti degjoj.po kenge me ritm si: Tell me“bout it, Super Duper Love,Fell in love with a boy,Less is More.
Ka marre shume cmime,si dhe artisten me te mire Soul ne 2005 me duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Joss Stone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Blues / Country-
Kėrce tek: