Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Vicc (pa cenzur)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 06:58

- Po shkon Fata gruaja e Mujes te Stomatologu, hyn brenda ulet dhe po i hap kembet..
- Po i thot stomatologu oj Fate ktu ke ardhe te Stomatologu e jo te Gjinekologu
- po ia kthen Fata...a ia ke vendose ti protezat e dhembeve Mujes burrit tim para dy jave
- Doktori ia kthen PO
- Ateher nxjerri pra, i thot Fata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 07:01

Pas nji seksi te cmendur, shtrihen per te pushu Muja edhe Fata...edhe po i thot Muja e moj fate moj gruja jem a ka sen me te embel e me te mire se P~~~~... ia kthen fata e more burri jem se ke provu ti hala K~~~~~
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Churchill
Jr Roller
Churchill

Numri i postimeve : 121
Age : 29
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 00:34

Po e nale SHPK-ja kamionin: Kje osht hera e dyte qe po ju terheki vrejtjen, qe po ju bin senet prej kamionit, dhe po me deturoni t'ju denoj! Shoferi: Une juve apet po ju tregoj, qe jam ka e gjuj krypen n'ruge! hahhhhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 01:35

serial killeri..

nje serial killer e terheq nje femer me vete naten ne mes te pyllit. ne nje moment thote kjo gruaja:
- sa erresire ketuu, kam shume frike!!
- po une qe do kthehem vetem, ca te them?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 02:00

dembelet...

ishin 2 dembele dhe ishin ne krevate 2 meter larg nga njeri tjetri.
pyet njeri tjetrin:
-per sa kohe vjen ketu te mua?
-per nja tre dite
-pse ca u bone ti, rakete e????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 02:08

hahahaahahahh shum te mira...edhe te churchillit edhe te June
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 04:34

O majt ni konkurs per njerin qe bon seks ma se shumti (ose qe qet turra mas shumti)... ne nje stadium shum te madh, edhe hyn nje amerikan bon seks me 15 femna(15 turra ) , hyn gjermani ,19... Francezi me 18 (18turra), dikur ka fundi i vjen rendi shqiptarit, ky i hyn krejt stadiumt, femnat qe ishin aty shikuse diku ni numer te papam.
N'fund ndalet edhe tgjith shikusit drejtohen ka ai, a e dini qka kan pa??? ... Shqiptarin tu masturbu me ni qoshe

_________________
buburec, po krenar !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Churchill
Jr Roller
Churchill

Numri i postimeve : 121
Age : 29
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 20:11

Molos, shume t'smueta Very Happy

Bojne gara Amerikanja, Francezja dhe Magjupja, burri
i ciles mund ta shti pjesen ma te madhe te trupit ne p…

-Amerikanja thote- Burri im mund t’ma fute gjithe doren.
-Burri im, kėmbėn, pergjigjet francezja.
- Dil Jashar, se fituam, bertiti magjupja.
__________________________________________________

Ni njeri shkon te berberi edhe e pyet: sa kushton qethja e flokeve? ai i thot 10 euro,e rroja sa kushton ? ai ia kthen: 5 euro zoteri.
Ani rruma kryt pra!!!
__________________________________________________

E pyet fmija babain.
- Babi, si kam ardh une n'Jete?
- T'ka pru lejleki- pergjigjet babai.
- Auuu, babi, edhe Ti, gjithēka po q…- ia kthen fmija.
__________________________________________________

Bojne muhabet Shehidja dhe Myrvetja.
-Allahile Shehide, kur e ki ditelindjen- e vett Myrvetja.
-E pse moj, po m'vet?
-Po t'shoh per nate, se si po bonn seks me burrin tend,e thash t’i
blej ni pare perde se bajat.
Pas pak Shehidja i drejtohest shoqes.
-Po Ti moj, kur e ke ditelindjen?
-Pse po m'vet tash mu- ia kthen Myrvetja.
-Jo kurrgjo, veē thash t’i blej ni pare syza.
-E ēka po m'duhen hej- i thote Myrvetja.
-Per me pa ma mire, se nuk po boj seks me burrin tim,po me burrin ton.
_______________________________________________________________

Vjen polici i SHPK-se, cullak n'stacion. E takon eprori edhe po
E vet:
Pse more ke ardh cullak?

Polici tu belbzu, fillon mu arsyetu:

_Ishim ne nje Party (aheng). Ne nje moment, nje vajze tha
“Te gjitha femrat le te zhvishen”. U zhveshen te gjitha.
Pas pak tha: “Te gjithe meshkujt le te zhvishen”. U zhveshem edhe mashkujt.

Nuk kaloi shumė kohe, e fiki driten e tha:
- E tash, ne pune… (Une erdha n'pune)! huhauuaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 21:57

Perse Kuajt Nilit bejne sex ne uje????????

- Kush do t`i lage 200kg p****
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 21:58

Cili eshte dallimi ndermjet vrasesit dhe virgjereshes????

- Vetevrasesi provon te vdes. Virgjeresha vdes me e provue....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Churchill
Jr Roller
Churchill

Numri i postimeve : 121
Age : 29
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSun 30 Mar 2008, 03:54

Ku osht dallimi mes Parashutes dhe Kondomit?

Dallimi osht se: Kur t'shperthehet parashuta mytet ni njeri. Kur t'shperthehet Kondomi lind ni njeri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeThu 03 Apr 2008, 05:59

Po ecin dy spermatozoid rruges...dhe njerin e shkel vetura....ky tjetri i drejtohet...a te kam thene se kurr nuk ke me u be njeriiii..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeThu 03 Apr 2008, 06:00

Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeThu 03 Apr 2008, 16:12

ishin disa skraja tu hec rreth nje pjate me shpageta, njera prej skrrajave e thirr kit skrrajen tjeter edhe i thot:
hajde ndash me pa sex ne grup
_________________________________________________

ishin duke hecur 2 buk edhe papritur e shohin nje pizza dhe njera prej bukve thot:
shiko ket kurven si asht ly
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
chris martin
New Member
chris martin

Numri i postimeve : 22
Age : 29
Location : gjilan
Registration date : 05/04/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeMon 07 Apr 2008, 02:31

nj njeri del ne pyll edhe humbet fare neper pylline dendur, papritur shef nje kasolle ne mes te malit. afrohet ngase mendon se frikes se tij po i vije fundi dhe gjet nje vend per strehim , troket ne der ,paritur ju shfaqet para syve nje njeri i hijerend, mjekerr gjat, i cili ftn mbrenda njeriun e humubur pasi qe ai hyn mbrena njeriu hije rend fton ate per te ngren apo te pir po ai nuk deshiron , pastaj njeriu hije rend fillon punen e tij te perditshme shkrimet e tij pasi qe ai ishe filozof , njeriu i humbur filloi te ndihet keq sepse filozofi me nuk fliste ndersa ai rrinte i vetem nje ne nje qoshe e pyeti me gjej dishk te mirrem dhe un ngase vetmia po shkakton neveri filozofi i thot hap dy vrima ne tok , po pse.. e pyeti njeriu i humbur filozofi i tha mendo nje vrim te vogel per macen time te vogel , dhe nje vrim te madhe pr macen time te madhe , njeriu i humbur thot po e hap vetem nje pasqe mace e vogel doli nga madhe , dhe qe te dya mund te hyn ne vrimen e madhe, filozofi i zgjati dore dhe i tha qe paska filozof embi filozof,,,,,,,,,,,,hehehe vet jum lodh tu e shkru bedhe kush ta lexon ka mu lodh tu e lexu uhahahuua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeTue 22 Apr 2008, 07:34

Ajo: sa here e shoh veten ne pasqyre smund te bej gje tjeter vecse te admiroj trupin tim perfekt,, te jete mendjemadhesi???
Ai: Jo , eshte imagjinate

*****
dashuria eshte si provimet e shkolles...ne fillim kimi..pastaj biologji..ne fund fare histori
******

ne nje fortese ushtaresh po afrohen nje grup me indian..kapiteni pyet ushtarin roje, hidhu nje sy, shih ne jane miq apo armiq...sheh ushtari
he? e pyet kapiteni
-miq , jane!! ---e nga e kuptove ti???
po se rrine te gjithe bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeTue 22 Apr 2008, 09:16

nje elefant duke ecur shtyp nje fole milingonash, keto te fundit te irrituara i ngjiten te gjitha elefantit..po ai me nje te shfryre i hedh pertoke te gjitha,,,me perjashtim te njeres qe po i afrohej qafes se elefantit...shoqet i bertisnin qe nga poshte:: mbyte, mbyte!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeWed 23 Apr 2008, 05:17

hahaha shume te mira....


nje vice pak sa "seksist" me gjakovare:

nje grup shokesh shkojne ne ekspedicion ne afrike edhe aty papritmas ju dalin njerez te eger ne fisit ZULU.
keta si rober qe jane, jane te detyrume me punu pune te ronda qe per keta ishin te pakapercyeshme. edhe nuk punonin.
vjen kryshefi i fisit edhe ju thot, a doni me punu apo do tua shqiptojm denimin me te rend! krejt qohen me punu vetem gjakovari jo.
ai e kish mar vesh se denmimi me i rend ish "dhunimi sexual" me demek sex anal.
ky vetem rrin edhe pas nje kohe vin ata zezaket e marin gjakovarin edhe e pergadisin per shqiptimin e denimit, kur don njoni me shqiptu denimin, qohet ni plak,
m'falni bre a ka mundsi me thone ni fjale?
hajt fol, i thot ai kry-plaku (pogllavica)
thot: a ka mundesi me fal bre se gjynah ky djal i ri e mos e demtoni?

kur qohet gjakovari.....ulu more ti qaty kush po t'vet ty,....a je ti "pogllavic" a ky?

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitimeSat 29 Nov 2008, 21:13

shpirti i mamit, naten e mire, nese te duhet gje naten , thirr : mamiiiiiiiii

dhe vjen babi ta sjell menjehere. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) - Faqe 2 I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vicc (pa cenzur)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Bisede te ndryshme, pa muzike-
Kėrce tek: