Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Vicc (pa cenzur)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeSat 08 Mar 2008, 07:50

o kon ... ajt kalxoni ju se sdi u'hne...


Edituar pėr herė tė fundit nga Rasta nė Wed 26 Mar 2008, 04:04, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeTue 11 Mar 2008, 00:07

se kutpova....... Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeTue 11 Mar 2008, 02:26

Me tregu BARCALETA Razz... barcoletaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeTue 11 Mar 2008, 02:50

A lejohet me fol pis k'tu, sidomos ne qet temen e vicave?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeTue 11 Mar 2008, 03:13

Fjalt nuk jon te cenzurume... hmm nese kishit mujt me naj mnyr tjeter jo te drejtperdrejt mi kalxu vicat e pist... flm shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeFri 14 Mar 2008, 18:21

une sdi barsaleta,,,,po pres nga ju..ishalla i kuptoj Razz(do bej sikur do qesh ..kot Razz:P )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeTue 18 Mar 2008, 23:59

une i harroj gjithmone..si mbaj mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
humanophobic
New Member
humanophobic

Numri i postimeve : 43
Age : 31
Location : rAinbow
Registration date : 06/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 07:36

Ni ari edhe ni lepur tu ece ne pyll e shohin ni bretkoce, qe ju premton mi ju plotsu ka tri deshira.
-Ja nis ariu, thote: "Kisha pase qef' krejte arijnt e pyllit me kone femna," edhe i plotohet deshira.
-Lepuri thote: "Une pe du ni motorr qe nuk i hargjohet benzina kure" edhe kti i plotsohet deshira.
-Deshira e dyte e ariut o "Me kone krejte arinjt, e pyllit ngat neve, femna", brektoca ia plotson edhe deshiren e dyte.
-Lepuri e lyp "Ni helmete per motorr" edhe lepurit ja plotson deshiren.
-Per deshire t'fundit ariu lyp qe "Krejte arinjt e botes mu bo femna" bretkoca ia plotson deshiren.
-Lepri tu kesh thot "Deshira jeme e fundit o ariu me kone peder." albino
Vicc (pa cenzur) 020105_emYA76_prv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 08:00

hahhahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 19:59

Shkun sefte rust ne Hane, edhe e bonen Hanen e kuqe, amerikant pi inatit e cka me a tash, e shkrujten Coca Cola, ju erdh reni me shku edhe shqiptarve, cka me bo ata edhe e shkrujten poshte Lipjan.

Ps, kush nuk e din ktyneher ne Lipjan u kan fabrika e Coca Coles.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 20:01

Njo dy me te burgosun qe presin mu ekzekutu.

Pe vesin njonin. Cilla osht deshira e fundit?
I burgosuni - lironum!

Pe vesin nji te burgosun tjeter. Cilla osht deshira e fundit?
I burgosuni - Bimani edhe gjykatesin ngat meje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
MetallicA UnioN
Jr Roller
MetallicA UnioN

Numri i postimeve : 68
Age : 30
Location : MontAin With JAMES
Registration date : 09/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 20:28

huhuhahuuhhuauhuhahuahuuhahuahuuhahuahuuha.... qajo e para mka kalll Razz


Qe un njo ...

E harrova Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rockscream.net
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 22:03

Shkoj njani n'Amerike, edhe nuk kish pas pa kurre zezak.
Nejti sa nejti te djali i vet ne Nju Jork, edhe ja bon djalit te vet, biro a ka far pasuli k'tu a jo se m'ka morr malli per to? Djali po more qysh s'ka, edhe ja kallxon venin ku me shku edhe ma hanger pasul.

I qepoj pasulit si shqiptar edhe, ju pike ni kafe, pe porosit edhe ni kafe tipi, tash tu pi kafe, i pshtoj ni pordh. Tash tu qkyre ky a e pa naj kush e jo, kur qe ni zezak, edhe vet me veti tu thon, e shkrumova njo, e djega. Hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeFri 21 Mar 2008, 23:45

hahahahahahah e forte kjo, vazhdo ,te tjera Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeSat 22 Mar 2008, 00:06

Njonit ju honke ni pleskavice, edhe hini me ni ven me hanger.
Tash tu hanger, hopa plot kime n'to, edhe pe thirr ky ni kamarier edhe pi thote. Cka o kjo pune k'shtu krejt pleskavica me lesh?

Ky djali, o bre, ky qe i maron nuk e ka nji dore hiq, edhe qeshtu me njonen dore i pshtet per gjyksi, edhe vazhdon ky djali tu ja bo, ti je me fat mosi nuk ki lyp speca te musht. Hahahah

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeSat 22 Mar 2008, 00:09

Shkun dy shqiptare ne Zvicerr, me ate bindje se atje ka shume pare, edhe mrrinen tash atje, dulen prej aeroportit e dulen ne qytet, ku qaty ne rruge pi shef njoni 20 fr, edhe po ja bon haver qy ku kokan 20 fr, ky shoki vet, le bre mos merr ka 20 se gjojna ma shume ka 200 e 500

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeSat 22 Mar 2008, 02:13

hahahahaahahhaahaha mknaqe hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeSat 22 Mar 2008, 02:43

dont make love in garden, love is blind but neighbours are not
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 26 Mar 2008, 00:34

- Cka te tha gruaja kur ashtu i dehur u ktheve ne shtepi para agimit...?

- Bash asgje!... Ndersa keta dy dhembe edhe ashtu e kam pase ndermend me i nxjerre...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 26 Mar 2008, 00:40

E bleu fshatari nji knus. Ky sapo hyri ne oborr, nisi meu kcy pulave. Dhe keshtu cdo dite. As kjo nuk i mjaftoi dhe knusi nisi meu kcy edhe rosave edhe patave...Nje dite e pa fshatari knusin ne shpine, kembet lart dhe nuk po levize fare....ishin mbledhur grabitqaret dhe vetem sa nuk i ishin gjuajtur knusit.... Fshatari iu afrua knusit dhe i tha: - a te kam thene se di te vdesesh nga seksi? qe grabitqaret kan ardhe me te marre... - Knusi peshperiti.. - Shuj bre budalle, mos mi tremb...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 26 Mar 2008, 00:54

Po rrinte nje burre dhe nje grua ne nje vend dhe gruaja, duke e pare se ai nuk e hiqte shikimin nga vagina e saj tha:
- Vazhdo te shikosh, tash do te ta mbyll syrin
- Po more qysh jo!!! Lej bre kto fora!!!
- Ti vetem shiko
- kur vagina vertat ia mbylli syrin....njeriu mbeti i teri i habitur...e hruaja i tha perseri
- Vazhdo ta shikosh tash do te ta dergoj nje puthje
- E pamundur
- Ti vetem shikoje
- Kur ja vertet, vagina ia dergoi puthjen, njeriu nuk mund tu besonte syve te tije...Gruaja i tha
- Eja ulu pran meje
Ai u ul ajo e kallur i tha:
- Futi dy gishta ne vaginen time nese deshiron
- ky ia kthen WOW mos me thuaj se din edhe me fishllue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 26 Mar 2008, 01:09

fiuuuuuuuuuuuuuuuuu hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeWed 26 Mar 2008, 01:10

qe edhe une njo......

njoni tuj honger ne nje restorant, edhe cka me pa, po e sheh ni karkalec ne ushqim, edhe i gerrditun...po bertet....KAMAREIER....
vjen kamarieri: urdhroni zotri?
ky ja kthen: e sheh se me ka dal karkalec ne ushqim?
kamarier: m'vjen shume keq per kete zotri, por miza eshte n'pushim! :-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeThu 27 Mar 2008, 18:38

Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitimeThu 27 Mar 2008, 20:36

Shume te mira, ajo e fundit nga Molosi shume fani hahah

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
Sponsored content
Vicc (pa cenzur) Empty
MesazhTitulli: Re: Vicc (pa cenzur)   Vicc (pa cenzur) I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vicc (pa cenzur)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Bisede te ndryshme, pa muzike-
Kėrce tek: