Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Gary Moore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Gary Moore Empty
MesazhTitulli: Gary Moore   Gary Moore I_icon_minitimeFri 04 Apr 2008, 17:59

Kitaristi me i mire i Ishujve Britanike. Frymezuar nga Elvis Presley dhe talenti i tij e kane bere "kitarren me blues".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Gary Moore Empty
MesazhTitulli: Re: Gary Moore   Gary Moore I_icon_minitimeFri 04 Apr 2008, 20:55

walking by myself
still got the blues
parisienne walkways
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gary Moore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Blues / Country-
Kėrce tek: