Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Grover Washington

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Grover Washington Empty
MesazhTitulli: Grover Washington   Grover Washington I_icon_minitimeMon 31 Mar 2008, 05:51

Eshte nje nga artistet e muzikes Jazz qe me pelqen teper, me behen te ndihem shum mire kur e ndegjoj, me jep emocion, saksafonist dhe kompozitor ka nji krijimtari te bujshme, disa nga albumet tij jane: The essentials, Winelight, Mister magic, Trios, Then and now, Anthology e shume te tjera...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Grover Washington Empty
MesazhTitulli: Re: Grover Washington   Grover Washington I_icon_minitimeTue 15 Apr 2008, 03:23

edhe djali i ti pom doket ja kish mar zakonin babes se vet :-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Grover Washington
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Jazz-
Kėrce tek: