Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MetallicA UnioN
Jr Roller
MetallicA UnioN

Numri i postimeve : 68
Age : 30
Location : MontAin With JAMES
Registration date : 09/03/2008

Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... Empty
MesazhTitulli: Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...   Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... I_icon_minitimeMon 31 Mar 2008, 03:44

[b]ĒMENDUR

A besoni qe eshte e vertet ... ????


Une si person skam taku ashtu shume shkrimtar te famshem ose me thon tvertet ata qe i njoh mdoken normal ...

Por vlen te ata qe krimtaria eshte teper imagjinare ose teper e ēmendur ose fantaziiii ...

A vlen fjala qe thash me lart
Ose ju si vlersoni ni shkrimtar
Ē'far vereni ose ē'far vlersoni te ai shkrimtar

A vlen me thene se ēdo shkrimtar ka ate specifikim nveti ose magji ... ???

Pytje kom shume per ata qe lexojn vepra ...

Prej ciles veper jeni befasu aq shume qe skeni mujt me hek prej dore me lexu me ore te tera edhe mos me mendu per naj sen jasht asaj libre ...???

Ajt vazhdoni ju pak scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rockscream.net
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... Empty
MesazhTitulli: Re: Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...   Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... I_icon_minitimeTue 01 Apr 2008, 01:40

qe te jesh shkrimtar duhet te jesh vezhgues, i vertete dhe tkesh dhunti te lindur per te hedhur sic duhet mendimet, ndiesite,dyshimet ne leter
,,,kur te ajo qe shkruan dikush gjej veten time, gjej mendime te miat, ndiesi te miat, dhe kur libri me ben tperjetoj gjera qe skam pas mundesi dhe mi krijon ne imagjinate..per mu ja vlen me e lexu

ne librin" la sombra del viento"(hija e eres) carlos ruiz zafon citon: librat jane pasqyra: ne to sheh vetem ate qe ke ne vetvete..

nje liber me mban te mberthyer nese me ben te ekspoloroj dhe veten time, ne me ve te mendoj per gjera qe skisha mendu ndonjehere se do mundja, ne me fut ne dileme....ne me ben te perjetoj dhe me ngacmon mendjen...
tani sdi ne quhet befasim..po kam lexu "zera femerore" permbledhje me tregime te femrave me te mira qe kane shkruar...dhe cdo tregim ka lene shenje te une..dhe mvjen keq qe e lexove te gjithin menjhere qe si lashe kohe secilit ta shijoja me vete...disa me linin me shije te vertete te hidhur, ca me tmerronin, ca me trishtonin sh...po tgjithe tregime te mrekullueshme, perzgjedhje fantastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... Empty
MesazhTitulli: Re: Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...   Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... I_icon_minitimeWed 02 Apr 2008, 00:35

metallica union tu kisha lut mos perdor size te madh te fontit, mos na qit problem me editu. gabimi i radhes tkushton 1 muj pa forum

_________________
buburec, po krenar !!!


Edituar pėr herė tė fundit nga Jimmy James nė Wed 02 Apr 2008, 01:28, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... Empty
MesazhTitulli: Re: Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...   Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... I_icon_minitimeWed 02 Apr 2008, 01:24

une thashe ca kishe postu???? Shocked
pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MetallicA UnioN
Jr Roller
MetallicA UnioN

Numri i postimeve : 68
Age : 30
Location : MontAin With JAMES
Registration date : 09/03/2008

Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... Empty
MesazhTitulli: Re: Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...   Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... I_icon_minitimeSun 27 Jul 2008, 20:18

Jimmy James shkruajti:
metallica union tu kisha lut mos perdor size te madh te fontit, mos na qit problem me editu. gabimi i radhes tkushton 1 muj pa forum

skom hy me muj po ma teshet me letra ne inbox Be Active !!!

ajt baju tasht lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.rockscream.net
Sponsored content
Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... Empty
MesazhTitulli: Re: Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...   Te jesh shkrimtar duhet te jesh ... I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te jesh shkrimtar duhet te jesh ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Art, Kulture & Sport :: Letersi-
Kėrce tek: