Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 RREGULLAT !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

RREGULLAT !!! Empty
MesazhTitulli: RREGULLAT !!!   RREGULLAT !!! I_icon_minitimeSun 30 Mar 2008, 01:29

Forumi Rock And Roll mendon pėr
Religjion/Teologji, dhe nuk favorizon asnjė dhe nuk ėshtė kundėr asnjė
besimi. Forumi Rock And Roll, jep hapsirė qė tė disktutohet pėr tė
gjitha besimet qė ekzistojnė.


Ne forum ndalohet:


- Dalja nga tema
- Ofendimet, sharjet
- Chit-chat
- Rreklamat
- Komentet pėr stafin


Pershendetje nga stafi !

Copyright by Mo Cushla

_________________
buburec, po krenar !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
RREGULLAT !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Teologji-
Kėrce tek: