Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 RREGULLAT !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jimmy James
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 129
Age : 29
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: RREGULLAT !!!   Sun 30 Mar 2008, 01:19


An
ėtar tė nderuar tė kėtij forumi !

*Kjo ėshtė rubrikė e forumit ku shtjellohen krijimtaritė artistike tė shum krijuesve shqipėtarė dhe tė huaj dhe krijimet artistike tė vetė antarėve tė forumit. Rubrikė ku bisedohet pėr veprėn dhe jetėn e artistėve dhe ku diskutohet per periudhat artistike qė kan prekur botėn qė nga kohrat antike.Forumi ju mundėson tė diskutoni, t’prezantoni punime, tė kundershtoni njėri tjetrin nė mnyrė shum tė arsyeshme, tė vlerėsoni punimet e tė tjerėve dhe thjeshtė tė jepni mendimin tuaj, mirėpo vetėm nė mėnyrėn mė tė mirė dhe duke ju permbajtur rregullave qė vijojnė mė poshtė:
Arrow


- Dalja jashtė teme ėshtė e ndaluar, dhe
ēdo shkrim qė nuk pėrkon me temėn fshihet.- Temat duhet tė jenė sa mė tė plota, tė pėrmbajnė materjal aq sa ėshtė e arsyeshme pėr tė fillu diskutimin, pėrndryshe do tė fshihen.

- Punimet artistike qė postohen nga njė anėtarė duhet tjėnė sa mė origjinale


- Shijet personale tė mos ndikojnė ne ofendimin apo sharjen e njė antari tjetėr.

-
Pėrdorimi I fjalėve banale ndalohet rreptėsisht!

- Ēdo sharje, ofendim ndaj njė artisti apo vet njė anėtari shoqėrohet me pėrjashtim nga forumi.
Anėtar tė dashur, shpresoj qė kjo rubrikė e forumit (rubrika e artit), do tja mundėsoj secilit prej juve tė shkėmbej mendime me tė tjerėt mbi artin, dhe do tė ja mundėsoj ta ekspozoni shpirtin tuaj artistik qė secili prej jush e ka, besoj!

Pėrshendetje nga stafi i rockandroll forum.

_________________
buburec, po krenar !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
RREGULLAT !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Art, Kulture & Sport :: Art-
Kėrce tek: