Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Rregullat!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Maynard
Rock'and'Roll
Maynard

Numri i postimeve : 159
Age : 38
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

Rregullat! Empty
MesazhTitulli: Rregullat!   Rregullat! I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 03:44

Respektoni keto rregulla :

1.Ofendimet nuk tolerohen perndryshe merren masa,dhe postimet me tematike ofenduese automatikisht fshihen pa paralajmrim.

2.Temat qe jan te thata dhe skan shume info rreth asaj teme,mbyllen.Kur e hap nje teme per nje bend/kengetar duhet me shkru dicka per ate bend.. spaku zhanrin,kenget qe tpelqejne,albumet etj..

3.Edhe kur nje anetar shkrun per nje bend atehere mos tshkrun veq"i mire,i keq"po let shkrun edhe ai dicka per to.. cilat albumei pelqejne,cila kenge..etj ejt..edhe mire kish me qene nese kish shtu info tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
 
Rregullat!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Metal :: Thrash / Death / Black-
Kėrce tek: