Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Rregullat!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Maynard
Rock'and'Roll
Maynard

Numri i postimeve : 159
Age : 38
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

Rregullat! Empty
MesazhTitulli: Rregullat!   Rregullat! I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 01:30

Ju kisha lut qe kete rubrike me marr sa ma seriozisht:

-Nese shkrun dicka lidhje me kete rubrike spaktu duhet me pas njohuri ne lidhje me ate qe e shkrun.

-Sharjet,fjalet fyese,ofendimet ne mes anetareve nuk tolerohen.

-Respektimi i mendimit te anetarit tjeter kish me zhvillu kete rubrike shume.

-Lidhja e fejes me shkence nuk lejohet.E keni rubriken 'Teologjia'!

-Kur boni debate sa ma shume fakte me pas.e jo me fol me fjale qe i keni ni.

-Zhargoni shprehes mu kon sa ma ne nivel dhe sa me i larte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
 
Rregullat!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Shkence-
Kėrce tek: