Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 09:56

ja ku po prezantohem dhe une deng deng deng dhe ti mbyll hesapet me ju Laughing

EMri : no name bounce
Mbiemri : sdi gjo per zotin se kam nja 7 cope kshu qe spo ju fus ne telashe se po dal me naj vlla a moter ktu se e kom pase babin bredhacak Twisted Evil
Mosha: 21 e pak 22 pa pak
Birthday : 22 gusht (qe te ma uroni me nje pm apo me nje urim ktu mu ne mes te popullit se mos harroni se ju masakroj)
Hobi :muzike,prezantimi,FOTOGRAFIA,djemte,plazhi,sexi............(hahahaha)
Puna : i cope llafazane Basketball
Statusi : SINGLE (kshu qe po e hedh nje sy ketej !!!!!!!!!!!!!)

Pelqej muziken e bukur ne pergjithesi cfaredo lloj rryme ti perkasi po ajo ROCK eshte ajri im.
Pastaj.............lexoj shume sidomos romane roze ose te verdhe
Then adhuroj detin.............sidomos me shi...........cool fare
Harxhoj shume kohe ne internet…………..por jo ne chat se duhet shum me I perpunu ata chatistat .
Gjithashtu hobi te tjera kam .............kendimin,cunat,makinat dhe fiksim kam celularin (e kam si femije te vetem!!!!!!)
Ca t’ju them mo ?
Ah po kam tre kenge qe jane fiksimi im(si shume fiksime po me dalin!!!!!!!)
1.China in yr hand - Fussion
2.Carrie - Europe
3.Out of reach - Gabrielle (me kujtojne kohe te vjetra,te mrekullueshme,te paharrueshme,te pa rijetueshme!!!!!!!! Sad Sad )
he per he po dal e bredh neper forum se spo me kujtohen me gjona per veten e ime!!!!!!!!!!

cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
Maynard
Rock'and'Roll
Maynard

Numri i postimeve : 159
Age : 38
Location : Eon Blue Apocalypse
Registration date : 04/01/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 10:02

hahah qfar prezentimi interesant mire se je ardh e kalo mire me neve!

Ishalla nuk na masakron neve ktu Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Maynard nė Fri 28 Mar 2008, 10:04, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toolband.com
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 10:03

welcome bounce
sa mire qe po vijne dhe shqiptaret e shqiperise
kisses
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 10:05

hihihihihihihihi mirsejugjeta
kiss kte tfunit ktu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
no more
Jr Roller
no more

Numri i postimeve : 88
Age : 28
Location : qitu
Registration date : 25/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 15:51

mir se erdhe ti me prezantimin interesant, kalofsh sa me mir ketej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jimmy James
Rock'and'Roll
Jimmy James

Numri i postimeve : 129
Age : 30
Location : earth
Registration date : 03/01/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 17:26

Po c'far reemujeeeeee mooo tiii, welcome aga. have funn

_________________
buburec, po krenar !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 17:52

Mire se erdhe,shko te galeria aty eshte i cune coool fare hahahah!.po tpelqeu 1 PM edhe kryhet muhabeti Laughing.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 19:49

Mire se erdhe, a prezantim ma t'mire s'kom pa moti.

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 20:57

jimmy james..cfare jo c'far...ska apostrof...
edhe kjo eshte ajo politikania "to be" qe tkam thene ca kohe para...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vaLton_Floyd
Jr Roller
vaLton_Floyd

Numri i postimeve : 79
Age : 30
Location : Rep. of Peja
Registration date : 06/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 00:11

mire se erdhe Razz interesant po veq edhe une i kom hobi gocat Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 00:30

welcome miiii welcome..aman se shuem rremuje sduam ketu se i kemi dhe shtepite e reja :p hajt klm dhe zbavitu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 00:52

ej po sa paske shkruar mi gru,hajt na shkruaj ne keete menyre edhe per temat e Muzikes... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 01:00

Mire se erdhe masakruese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mangoopka
New Member


Numri i postimeve : 38
Age : 27
Location : qanej veq ka franca PO.
Registration date : 06/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 05:38

Vellkom.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 19:51

miresejugjeta t'gjithve !
Faleminderit per mikpritjen e ngrohte Very Happy
hajt bofshim kokrren e qejfit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
Churchill
Jr Roller
Churchill

Numri i postimeve : 121
Age : 29
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSun 30 Mar 2008, 01:36

Ku mbeti rremuja, ti qenke pseudo masakruese, huhauhua.

Kalofsh mire, e quna ki sa dush, veq prek me gisht Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
masakruesjashkodrane
Jr Roller
masakruesjashkodrane

Numri i postimeve : 77
Age : 32
Location : rreth e rrotull rremujes:P ke tirana rock caffe
Registration date : 28/03/2008

erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitimeSun 30 Mar 2008, 04:42

po rremuja bohet me i hy kok e kom prit t'njifemi i here
pse auiuuuu jom un eee Razz
Spo shoof shum foto e ppa ju pa nuk zgjedh dot Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/lolacerku
Sponsored content
erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa Empty
MesazhTitulli: Re: erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa   erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdhiiiiiiiiiiiiii rremuuuuuuuuuuuuuuujaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Community :: Prezantimi-
Kėrce tek: