Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Neni 114

Shko poshtė 
AutoriMesazh
El Zeppelin
Rock'and'Roll
El Zeppelin

Numri i postimeve : 126
Age : 33
Location : Gjilan
Registration date : 03/01/2008

Neni 114 Empty
MesazhTitulli: Neni 114   Neni 114 I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 03:47

Rock And Roll eshte forum multidimenzional,kjo rubrik eshte e vecant per tediskutuar tema te ndryshme jashte muzikes me qellimi perfitimi/shkembimi te ideve/pervojave te ndryshme me te cilat ballafaqohemi ne jeten e perditshme.
pra,qellimi i kesaj rubrike eshte trajtimi konceptual dhe kontekstual i problemeve,shoqeris,vlerave,dashuris,njeriut etjeretjere.

Ne menyre qe rubrika te jete sa me efikase duhet zbatuar disa rregulla:


1.Antaret nuk lejohen te perdorin fjal ofenduse.
2.Antaret nuk lejohen te dalin jashte teme.
3.Antaret nuk lejohen te postojn matriale me permbajtje erotike (foto,video etj.)
3.Antaret nuk lejohen te nxisin urrejtje fetare,racore,antishqiptare etj.
4.Antaret duhet te rrespektojn mendimet e njeri tjetrit,pamarr parasysh moshen,mos harroni se Gete ne moshen 10 vjecare shkroi nje tregim ne 7 gjuhe te ndryshme,pra ti lem hapsir edhe moshave te reja,mbase del Gete dyshi:P.
5.Antaret nuk lejohen te perdorin hapsirat e tyre per reklama.


Nese thehen keto rregulla pason denimi me vdekje!
Very Happy

Rrespekte nga staffi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Neni 114
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Bisede te ndryshme, pa muzike-
Kėrce tek: