Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 mallkimi (nema) eshte e ndalume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

mallkimi (nema) eshte e ndalume Empty
MesazhTitulli: mallkimi (nema) eshte e ndalume   mallkimi (nema) eshte e ndalume I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 01:20

ne "South Passadena" afer kalifornise, kryetari i ket qyteti te vogel Michael Cacciotti,ka marr vendim qe ne cdo vit ne javen e pare te marsit, te ndalohet mallkimi (te nemunit, shamjet). kjo do te sherbej ne ate menyre qe njerezit te jene me te sjellshem ndaj njeri-tjetrit dhe qe niveli kulturor dhe kominikim ne mes te njerzve, te ngritet!

a thu a kish pas efekt ky vendim i tille ne Kosove?? dyshoj ne kete, meniher kish thone shqiptari "k'shtu e k'shtu ta bofasha, a spo ki pune tjeter a?" ha ha scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

mallkimi (nema) eshte e ndalume Empty
MesazhTitulli: Re: mallkimi (nema) eshte e ndalume   mallkimi (nema) eshte e ndalume I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 06:29

asgjekundi sbehet..sjane gjera qe ndalohen nga kryetar bashkish...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

mallkimi (nema) eshte e ndalume Empty
MesazhTitulli: Re: mallkimi (nema) eshte e ndalume   mallkimi (nema) eshte e ndalume I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 21:46

nuk ka qit ligj per kete ndalese, vetem e ka bo si jave ku njerzit te pakten me mendu se cka flasin, sepse shamjet jane ne shtresa te ndryshme shoqerore ose edhe ne njerez te vendeve te ndryshme, si normale, ndersa per nje grup tjeter eshte dicka jonormale. me kete i ka shty qe njerzit thjeshte para se te thojne "fuck" te mendojne ne te vertete se cka dmth ajo fjale?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Churchill
Jr Roller
Churchill

Numri i postimeve : 121
Age : 29
Location : Gjilan
Registration date : 28/03/2008

mallkimi (nema) eshte e ndalume Empty
MesazhTitulli: Re: mallkimi (nema) eshte e ndalume   mallkimi (nema) eshte e ndalume I_icon_minitimeSat 29 Mar 2008, 20:46

Ma merr menja qe kish me ndiku pozitivisht, po te shqiptarte kjo s'munet mu fshi kurre, as une nuk i kuptoj ata njerze, fatmiresisht nuk kam t'atille n'familje qe shprehen n'kete menyre veq e di ni sen qe thojne: Kur t'nem nona s'osht kurgjo se ajo t'ka bo e i thimesh apet, po kur t'nem baba osht shume keq.(me t'nime Very Happy ).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
mallkimi (nema) eshte e ndalume Empty
MesazhTitulli: Re: mallkimi (nema) eshte e ndalume   mallkimi (nema) eshte e ndalume I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mallkimi (nema) eshte e ndalume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Bisede te ndryshme, pa muzike-
Kėrce tek: