Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mrekullitė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mo Cushla
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 209
Age : 36
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

MesazhTitulli: Mrekullitė   Thu 27 Mar 2008, 20:34

Ketu do te diskutojme per mrekullite e Profeteve.
Cilat jane ato?
Besoni ne keto mrekulli? Nese po at'ehere pse? Nese jopse?

Ju lutem sa me larg provokimeve dhe ofendimeve.
Te mesojme nga njeri tjetri.
Flm

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
 
Mrekullitė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Teologji-
Kėrce tek: