Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Islamizmi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Islamizmi Empty
MesazhTitulli: Islamizmi   Islamizmi I_icon_minitimeThu 27 Mar 2008, 20:31

Besimi i fundit monotesit.
Na tregoni dicka me shume, historikun, kushtet dhe gjera tjera qe kane te bejne me kete Islamnin etj.

Cdo lloj ofendimi do te fshihet, propagandat nuk do te lejohen por vetem postimet e arsyeshme qe kane te bejne me temen.

Flm per mirekuptim!

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
humanophobic
New Member
humanophobic

Numri i postimeve : 43
Age : 31
Location : rAinbow
Registration date : 06/03/2008

Islamizmi Empty
MesazhTitulli: Re: Islamizmi   Islamizmi I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 03:27

ISLAMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Islamizmi Empty
MesazhTitulli: Re: Islamizmi   Islamizmi I_icon_minitimeFri 28 Mar 2008, 05:19

Fe e themeluar ne shek.VII nga profeti Muhamed, liber i shenjt i kesaj feje eshte Kurani...

Cdo musliman duhet ti respektoj 5 shtyllat te islamit te cilat jane....Besimi ne Allahun, falja e namazit, agjerimi i muajit te ramazanit, zekati dhe shkuarja ne haxh...

Sot kjo fe ka rreth 1 miliard besimtar, njihet si fe e paqes, tolerances e mirekuptimit......mirepo shum terrorist ne emer te islamit bejne gjera te kqija te cilat jan ne kundrrshtim me Kuranin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Islamizmi Empty
MesazhTitulli: Re: Islamizmi   Islamizmi I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Islamizmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Teologji-
Kėrce tek: