Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Krishterimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Molosi
Rock'and'Roll
Molosi

Numri i postimeve : 111
Age : 38
Location : Gjilan
Registration date : 24/03/2008

Krishterimi Empty
MesazhTitulli: Krishterimi   Krishterimi I_icon_minitimeTue 25 Mar 2008, 22:05

Feja e dyte monoteiste pas Judizmit, e themeluar nga Jezu Krishti dhe apostujt e tij ne gjysmen e pare te shek.I....kesaj feje i takojne me se 1 miliard besimtar dhe ka pase nje ndikim shum te madh ne te gjith boten gjate historise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Krishterimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Teologji-
Kėrce tek: