Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Rregullat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Rregullat Empty
MesazhTitulli: Rregullat   Rregullat I_icon_minitimeSun 23 Mar 2008, 21:18

Forumi Rock And Roll ka kėnaqėsinė tė prezanton njė temė shumė tė mirė dhe shumė interesante, SHQIPTARĖT.

Per tė mos hapur shumė rubrika, kemi vendosur qė kjo rubrikė tė jetė e te gjithė shqiptarėve kudo qė janė, Shqipėri, Kosovė, Maqedoni, Greqi, Mal tė Zi, Luginė tė Preshevės dhe Diasporė.

Rubrika nuk duhet tė ngatėrrohet asesi me Rubrikėn e Historisė. Tė diskutojmė pėr tė sotmen dhe tė ardhmen.


Ne forum ndalohet:

- Dalja nga tema
- Ofendimet, sharjet
- Dialekti i theksuar
- Propoganda fetare, politike, anti-shqiptare
- Chit-chat
- Rreklamat
- Komentet pėr stafin

_________________
Dielli duket qe ne mengjes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
 
Rregullat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Without Music :: Shqiptaret-
Kėrce tek: