Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nina Hagen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 130
Age : 29
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Nina Hagen   Sat 22 Mar 2008, 00:54

Nje nder femrat e para gjermane qe mori pjese ne levizjen dhe muizken punk.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 42
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

MesazhTitulli: Re: Nina Hagen   Tue 25 Mar 2008, 21:43

kjo eshte shume freaky-femen. edhe si person eshte pak a shume jasht rregullave te normale, por si muzikante eshte shume e mire, kendon perveq PUNK edhe muzike hinduse (meditation) ne alnbumin e saj "Om Namah Shivay" ka vetem muzike medituese. nje shoqe me pat thone qe kur ka shku nje koncert te saj, ajo tu prit se prap do te vjen ajo Nina Hagen, punkerja, por ajo ka bo krejt muzike tjeter, ne njeren ane u zhgenjy po ne tjetren ane e mesoj dicka te re nga personaliteti i saj, dmth prej saj pritet gjithcka, edhe ateher kur nuk e pret hiq :-)

P.S: edhe qiken e ka llakum lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nina Hagen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Music :: Metal :: Nu Metal / Punk / Industrial-
Kėrce tek: