Rockandroll

rockandroll forumotion
 
ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Patrick Swayze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Rock around the Clock
Rock'and'Roll
Rock around the Clock

Numri i postimeve : 130
Age : 30
Location : Hamburg
Registration date : 22/02/2008

Patrick Swayze Empty
MesazhTitulli: Patrick Swayze   Patrick Swayze I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 18:20

Edhe 4 Jave jete i kane dhene mjeket ,aktorit qe te pakten "Dirrty Dancing " do ta mbaje akome gjalle kete ikone.Shkaku i kancerit mendohet te jete pija alkoolike,me duket Ruhmi.phh po na fiken te gjithe mo ,cbehet kshu.Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mo Cushla
Rock'and'Roll
Mo Cushla

Numri i postimeve : 209
Age : 37
Location : Kudo
Registration date : 10/03/2008

Patrick Swayze Empty
MesazhTitulli: Re: Patrick Swayze   Patrick Swayze I_icon_minitimeWed 19 Mar 2008, 22:52

Une e kisha veu edhe filmin "Veri dhe Jugu", si fmi kur jom kone kom majt men ket sen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.yahoo.com
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Patrick Swayze Empty
MesazhTitulli: Re: Patrick Swayze   Patrick Swayze I_icon_minitimeThu 20 Mar 2008, 02:16

per mua "dirty dancing" ka vend te vecante..e kam pa qe e vogel, mak pelqu shume..romantike sh sh..ende nese e has e shikoj..
"the time of my life" pastaj eshte kng sh e bukur
patriku ka kendu dhe "she's like the wind" si kng kolone zanore e filmit..mka pelq sh dhe ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
june
Rock'and'Roll
june

Numri i postimeve : 301
Age : 33
Location : tirane
Registration date : 03/01/2008

Patrick Swayze Empty
MesazhTitulli: Re: Patrick Swayze   Patrick Swayze I_icon_minitimeThu 20 Mar 2008, 02:19

harrova dhe nje film qe me pelq tej mase" GHOST"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nicknapping
Rock'and'Roll
Nicknapping

Numri i postimeve : 113
Age : 43
Location : qaty ku po bjen bore :-)
Registration date : 25/03/2008

Patrick Swayze Empty
MesazhTitulli: Re: Patrick Swayze   Patrick Swayze I_icon_minitimeTue 25 Mar 2008, 23:21

po m'dhimet qe paska me vdek amo akloholi mundet me shkaktu kancerin e melqise
se di, ky edhe Tom Cruise, kurr sem kan pelqy....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Patrick Swayze Empty
MesazhTitulli: Re: Patrick Swayze   Patrick Swayze I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Patrick Swayze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Rockandroll :: Art, Kulture & Sport :: Kinematografi-
Kėrce tek: